Kayıt Bilgileri


 

Kıymetli Velilerimiz;

        Maltepe İmamet Hitabet ve İlmi Araştırmalar Vakfımız, kurulduğu günden bugüne, eğitim ve öğretim çalışmalarını  artırarak devam ettirmektedir. Bu  çalışmalar kapsamında 2011-2012 eğitim ve öğretim yılında  anaokulu olarak başladığımız  özel okul çalışmalarımıza,  2013-2014 öğretim yılında ilkokulumuzu, 2016-2017 öğretim yılında da ortaokulumuzu açarak  devam ettik.

         Her  gün,  yeni teknolojik ve bilimsel  gelişmelerin konuşulduğu, izlenildiği, araştırılıp, öğrenildiği, hızla değişen  dünyamızda ,  her yönden gelişmiş  donanımlı bireylerin yer alması, eğitim ve öğretimin çok küçük yaşlardan itibaren en güzel şekilde verilmesi ile mümkün olacaktır.  Bu gerçeğin ışığında, bizler de   topluma  kendini her yönden geliştirmiş, donanımlı, geniş bakış açısına ve yorumlama kabiliyetine sahip, milli ve manevi değerleri özümsemiş değerli ve mahir bir neslin yetiştirilmesi gayreti içerisinde hangi şartlarda olursa olsun  eğitim-öğretim çalışmalarımıza on bir yıldır hız kesmeden  en güzeliyle devam etmekteyiz.  

Bu vesileyle bizimle yola çıkan, kurumumuzu  özellikle pandemi döneminde de tercih eden  tüm velilerimize teşekkür ediyorum. Rabbimiz bu güvene layık olmamızı nasip eylesin.

Kıymetli Velilerimiz; 2022-2023  öğretim yılı kayıtları 22 Ocak 2022 tarihi itibariyle başlamıştır.  Sınırlı sayıda kontenjanımız bulunduğunu özellikle hatırlatmak istiyorum.          Sizinle başladığımız bu güzel eğitim yolculuğunda birlikteliğimizin devamını diliyor,                 kayıt yeniletmek isteyen velilerimizin  veya yeni kayıt yaptırmak isteyen velilerimizin avantajlı fiyat ve taksit imkanlarından  faydalanmalarını bekliyor, yeni kayıt döneminin hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Selam ve Dua ile.

 

Mustafa Ertürk

Okul Müdürü

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÜCRETLERİ  

KAYIT TÜRÜ EĞİTİM + YEMEK
ORTAOKUL 45.000 ₺
İLKOKUL 42.400 ₺
ANASINIFI 28.000 ₺

 

 

ERKEN KAYIT İNDİRİM ORANLARI

ERKEN KAYIT TARİHİ ERKEN KAYIT İNDİRİMİ PEŞİN İNDİRİMİ
OCAK-ŞUBAT 15% 7%
MART 13% 6%
NİSAN 11% 5%
MAYIS 9% 4%
HAZİRAN 7% 3%
TEMMUZ 5% 3%
AĞUSTOS - 3%
EYLÜL - 3%

Not: ANASINIFLARINDA NİSAN AYINDAN İTİBAREN ERKEN KAYIT İNDİRİMİ UYGULANMAYACAKTIR.

 

*  Yemek ve KDV fiyatlarımıza dahildir.

*  Kayıt esnasında kayıt tutarının %10' u peşin olarak ödenir.

*  Taksitler Mayıs 2023 tarihine kadar yapılır.

*  Kardeş indirimi  %5 dir.

*  2021-2022 Öğretim yılına ait taksitleri devam eden öğrencilerimiz kayıt yenilemeleri halinde, yeni döneme ait ödemelerine,  devam eden taksitleri bittikden sonra başlayabileceklerdir.

*  Anasınıflarında kitap+kırtasiye ücreti 1500 TL'dir, kayıt esnasında peşin olarak  tahsil edilir.

*  Mevcut öğrencilerimizin 30 Haziran 2022 tarihine kadar kayıtlarını yenilemeleri gerekmektedir, kontenjan dolması durumunda kayıt yenileme yapılamayacaktır.

*   Özel Eğitim Kurumları  Yönetmeliği gereği elden para tahsilatı yapılmayacaktır.